DÁREK ZDARMA při nákupu 2 kusů dětských šumivých a pěnivých bomb do koupele.

Relaxační pěnivé šumivé bomby do vany

Jste unavení po práci? Řešíte s dětmi školní starosti? Potřebujete klidnou chvilku jen pro sebe? Není nic lepšího než si napustit vanu plnou vody, vhodit pěnivou šumivou bombu do koupele, nechat ji vybouřit a vytvořit jemnou pěnu a pak setřást stres v této očistné uklidňující lázni ….

Tyto pěnivé a šumivé bomby do vany jsou skvělým dárek pro kamarádku, kolegyni v práci nebo vaše blízké.

3+1 ZDARMA. K objednávce 3 výrobků dostanete Bombu ZDARMA.

Zobrazuji všech 6 výsledků

Ukázat kategorie
Zavřít

Dárková kosmetická sada – Pretty woman

349 
Je to jen drobný dárek od vás, ale velký výbuch radosti pro toho, kdo jej dostane. Naše šumivé bomby spolehlivě potěší každého milovníka relaxace a bez dalších slov vyjádří, že jej máte rádi. Obdarujte své blízké požitkem z voňavé koupele s hromadou pěny, během níž zapomenou na jakékoliv strasti.
Vložit do vany
Zavřít

Šumivá bomba do koupele – dobrý spánek

99 
Zatněte nekonečnému převalování a nočním můrám tipec! Naše šumivá bomba Dobrý spánek je pošle k šípku, zatímco se budete spokojeně oddávat koupeli s harmonizující vůní a spoustou pěny. Po takovém relaxu usnete jako nemluvně. Jen si nezapomeňte nařídit budík, protože za pozdní příchod do práce neručíme.
Vložit do vany
Zavřít

Šumivá bomba do koupele – Krásná pleť

99 
Pěkná tvářička může být pěkná dřina. S šumivou bombou Krásná pleť ale taky opojný požitek. Naložte se do vany, vhoďte bombu do vody a všechnu práci nechte na ní. Díky kvalitním surovinám a olejům, které obsahuje, bude vaše kůže pěstěná, vyživená zrelaxovaná a snáz se vypořádá se všemi nástrahami, které na ni čekají.
Vložit do vany
Zavřít

Šumivá bomba do koupele – Regenerace

99 
Ať už jste ztratili zbytky sil v práci, na cvičišti, nebo při hádce s úředníky, po explozi šumivé bomby Regenerace se budete cítit jako znovuzrození. Bohatá pěna, která po vyšumění koupelové bomby zůstane, vás zahrne něhou, zatímco bylinné extrakty budou pracovat uzdravování vašeho těla i duše.

Vložit do vany
Zavřít

Šumivá bomba do koupele – Restart

99 
Zkoušeli jste to zapnout a vypnout? Jestli ani tohle zaklínadlo na vaše tělo nefunguje, nezbývá než tam hodit bombu. Šumivou bombu Restart! Pečlivě namíchaná směs ingrediencí smaže všechny trable a umožní vám začít znovu s čistou hlavou. Stačí ji hodit do teplé lázně a sledovat, jak se těžké myšlenky ztrácí v pěně.
Vložit do vany
Zavřít

Šumivá bomba do koupele – Setřes stres

99 
Někdo tady brzo vypění, ale vy to nebudete! Bude to šumivá bomba Setřes stres, která vytvoří ve vaně neprolomitelnou pěknovou bariéru a žádný další rušivý element už k vaší mysli nepustí. Uzamkne vás ve světě klidu, pohody, kde deadliny ani jízdní řády neexistují. Tedy aspoň do té doby, než prsty pokryjí varhánky a lázeň vychladne.
Vložit do vany