DÁREK ZDARMA při nákupu 2 kusů dětských šumivých a pěnivých bomb do koupele.

Originální koule do koupele

Naše šumivé koule do koupele, na rozdíl od běžných šumivek,  obsahují ingredience vytvářející bohatou pěnu, kterou aktivujete buď proudem teplé tekoucí vody nebo mechanickým pohybem ve vaší relaxační lázni. Do šumivých pěnivých bomb navíc přidáváme přírodní extrakty a oleje, které vyživují a zjemňují vaši pokožku. Při koupeli se tak můžete nechat hýčkat bombou do vany s arganovým olejem, s konopným olejem, vůní levandule nebo extraktem z mořské řasy.

3+1 ZDARMA. K objednávce 3 výrobků dostanete Bombu ZDARMA.

Zobrazuji všech 14 výsledků

Ukázat kategorie
Zavřít

Šumivá bomba do koupele – Argan

94 
Vzácná bytost si zaslouží něco obzvlášť výjimečného. Pořádnou bombu pro krásu těla i klid mysli. Arganovou bombu! Šumivá bomba Argan s arganovým olejem, známým kosmetickým zázrakem, se o vaši pokožku postará jako o klenot nejcennější.
Vložit do vany
Zavřít

Šumivá bomba do koupele – Borůvka

94 
To, že stárnutí pokožky vyhodí šumivá bomba Borůvka do povětří, vám slíbit nemůžeme. Můžeme však zaručit, že se naše koupelová koule pokusí postavit běhu času do cesty, zpomalit svět kolem vás a hýčkat vás svými ovocnými extrakty. Vaší prací bude jen nerušeně ležet, odpočívat a naslouchat šumění bomby, jež postupně vytvoří na hladině hustou pěnovou pokrývku.
Vložit do vany
Zavřít

Šumivá bomba do koupele – Jahoda

94 
Svěží a k nakousnutí. Přesně tak se budete cítit po příjemné koupeli se šumivou bombou Jahoda. Ovocné složky se budou vpíjet do vaší pokožky, zatímco se vaše myšlenky odeberou na ochutnávku zmrzliny, ovocných dezertů a jahod se šlehačkou. Těžko uvěříte, že ta libá vůně nepochází z mísy čerstvého ovoce. Jste připraveny ztratit se v jahodách?
Vložit do vany
Zavřít

Šumivá bomba do koupele – Kokos

94 
Ponořte se do lázně s vůní PiñaColady! Kokosové aroma prostoupí všemi vašimi smysly, kokosový olej bude hýčkat vaše smysly a když se pořádně zaposloucháte, možná uslyšíte i barmana třást se shakerem. Po koupeli se šumivou bombou Kokos se budete cítit stejně odpočinutí, jako po dlouhé dovolené v karibském ráji.
Vložit do vany
Zavřít

Šumivá bomba do koupele – Konopí

94 
Zaútočil na vaši pokožku ekzém nebo jiný kožní neřád? Doplňte svou léčebnou kůru o uklidňující lázeň s šumivou bombou Konopí s konopným olejem. O konopném oleji se tvrdí, že má schopnost se kožní nepleše postavit a vaši pokožku chránit jako hrdinný rytíř v zářivé zbroji. Sama šumivá bomba vás navíc schová za hradbu z bohaté pěny, jíž se vám nebude chtít opustit.
Vložit do vany
Zavřít

Šumivá bomba do koupele – Levandule

94 
Hlavně klídek. Shoďte na všechny své trable bombu a nechte je vyšumět. Naše levandulová nálož vám dá zapomenout na všechen stres za zdmi koupelny. Jako mávnutím kouzelného proutku přepne vaše smysly do relaxačního režimu, pomůže uvolnit vnitřní napětí a dostane vás pěkně do pohody. Dopřejte si terapii šumivou bombou s vůní levandule!
Vložit do vany
Zavřít

Šumivá bomba do koupele – Moře

94 
Žádali jste si pořádnou nálož vitamínu Sea? Tak to je bomba, koupelová bomba Moře! Vhoďte ji do vany, zaplujte pod hladinu, zavřete oči a naslouchejte. Šumění bomby vás přenese na pláž zalitou sluncem, u níž se o skaliska rozbíjí jedna vlna za druhou a starosti zdárně opouští palubu. Užijte si svou malou dovolenou v Moři.
Vložit do vany
Zavřít

Šumivá bomba do koupele – Oliva

94 
Vykoupejte se ve zlatě Středomoří! Šumivá bomba Oliva obsahuje olivový olej, který je známý svými pečujícími účinky. Taková olivová lázeň dobije vaší pokožce po celém těle baterky, až se začnou zelenat.
Vložit do vany
Zavřít

Šumivá bomba do koupele – Pivo

94 
Dáte pivo? Dáte Pivo! Celé pivní lázně přeneseme do vaší vany prostřednictvím šumivé bomby Pivo. Obklopí vás pěnou skoro tak hustou, jakou najdete při okraji čerstvě načepovaného půllitru, a navíc bude pečovat o vaši pokožku jako hospodský o svého oblíbeného štamgastu.
Vložit do vany
Zavřít

Šumivá bomba do koupele – Pivoňka

94 
Nevíme, jak je to jinde, ale u vás to rozhodně bude vonět po pivoňkách. Ba co víc, vaše koupelna se promění v celou pivoňkovou zahradu, jakmile to v ní roztočí šumivá bomba Pivoňka! Pohodlně se uvelebte, nechte se obklopit bohatou pěnou, opečovávat bylinnými extrakty a směle podlehněte dojmu, že jste hlavou spočinuli na pivoňkovém koberci. Tuto chvilku jen pro sebe si zasloužíte!
Vložit do vany
Zavřít

Šumivá bomba do koupele – Růže

94 
Možná nemáte na růžích ustláno, ale rozhodně se můžete v růžích koupat. O voňavou pečující lázeň se postará naše šumivá bomba Růže. Během rozpouštění bude šumět jako ovocný sad ve větru, postupně vás začne obklopovat pěnou nadýchanou jako šlehačka a bylinné extrakty zapůsobí na vaši pokožku jako blahodárný balzám. Po této lázni se budete cítit odpočinutější než Růženka po stoletém spánku.
Vložit do vany
Zavřít

Šumivá bomba do koupele – Skořice

94 
Sladké pohlazení, které voní jako Vánoce, je hotovým balzámem na duši. Ponořte se do voňavé lázně se šumivou bombou Skořice a zapomeňte na svět za dveřmi koupelny. Vychutnávejte si jen tuto chvíli, kterou jste si uloupili sami pro sebe. Podlehněte svodům skořice, jež unese vaše myšlenky do srubu uprostřed ničeho, kde příjemně praská dřevo, voní punč a srdce obklopuje hřejivý pocit naprosté pohody.
Vložit do vany
Zavřít

Šumivá bomba do koupele – Víno

99 
Máte za sebou den, po němž byste se nejraději vykoupali ve víně? Vanu Sauvignonu ani Chardonnay vám nabídnout nemůžeme, ale šumivou bombu Víno s podobnými účinky na vaši psychickou pohodu ano. Dopřejte si dlouhou terapeutickou koupel, uvolněte napětí, ztraťte se v bohaté pěně a odpočívejte. Vykoupejte se ve Víně!
Vložit do vany
Zavřít

Šumivá pěnivá koule do koupele 85 g – CBD

169 
Ručně vyráběná šumivá pěnivá koule s konopným olejem se efektně rozpouští a do koupele přitom uvolňuje velmi jemné pěnivé a mycí látky. Naše šumivá bomba pění, myje a nezanáší vanu.
Vložit do vany