3+1 ZDARMA. K objednávce 3 výrobků dostanete Bombu ZDARMA.

Zobrazuji všech 10 výsledků

Ukázat kategorie
Zavřít

Šumivá bomba do koupele – Myslím na Tebe

99 
„Ráno, když se vzbudím, i večer, když jdu spát.“ Je to jen drobný dárek od vás, ale velký výbuch radosti pro toho, kdo jej dostane. Naše šumivé bomby spolehlivě potěší každého milovníka relaxace a bez dalších slov vyjádří, že jej máte rádi. Obdarujte své blízké požitkem z voňavé koupele s hromadou pěny, během níž zapomenou na jakékoliv strasti.
Vložit do vany
Zavřít

Šumivá bomba do koupele – Báječná ženská

99 
„Bez tebe by byla na světě nuda.“ Je to jen drobný dárek od vás, ale velký výbuch radosti pro toho, kdo jej dostane. Naše šumivé bomby spolehlivě potěší každého milovníka relaxace a bez dalších slov vyjádří, že jej máte rádi. Obdarujte své blízké požitkem z voňavé koupele s hromadou pěny, během níž zapomenou na jakékoliv strasti.
Vložit do vany
Zavřít

Šumivá bomba do koupele – Botanica Bohemia Šípek

109 
Možná nemáte na růžích ustláno, ale rozhodně se můžete v růžích koupat. O voňavou pečující lázeň se postará naše šumivá bomba. Během rozpouštění bude šumět jako ovocný sad ve větru, postupně vás začne obklopovat pěnou nadýchanou jako šlehačka a bylinné extrakty zapůsobí na vaši pokožku jako blahodárný balzám. Po této lázni se budete cítit odpočinutější než Růženka po stoletém spánku.
Vložit do vany
Zavřít

Šumivá bomba do koupele – Buď víla

109 
Přeneste drobotinu z reality do pohádkové země skřítků a víl, kde to voní po růžích, kde se sny stávají skutečností a kde se neplní jen ta přání, jež zůstanou nevyřčená. Proměňte běžné dětské koupání ve výlet do světa neomezených možností, stačí k tomu naše šumivá bomba!

Vložit do vany
Zavřít

Šumivá bomba do koupele – Buď divoká

99 
„...jako ve své hlavě!“ Je to jen drobný dárek od vás, ale velký výbuch radosti pro toho, kdo jej dostane. Naše šumivé bomby spolehlivě potěší každého milovníka relaxace a bez dalších slov vyjádří, že jej máte rádi. Obdarujte své blízké požitkem z voňavé koupele s hromadou pěny, během níž zapomenou na jakékoliv strasti.
Vložit do vany
Zavřít

Šumivá bomba do koupele – Chvilka klidu

99 
„Potřebuješ ji a zasloužíš si ji. Tak odpočívej!“ Je to jen drobný dárek od vás, ale velký výbuch radosti pro toho, kdo jej dostane. Naše šumivé bomby spolehlivě potěší každého milovníka relaxace a bez dalších slov vyjádří, že jej máte rádi. Obdarujte své blízké požitkem z voňavé koupele s hromadou pěny, během níž zapomenou na jakékoliv strasti.
Vložit do vany
Zavřít

Šumivá bomba do koupele – Mamince

99 
„Slibuji, že při šumivé koupeli žádné ‚Mamíííí!‘ neuslyšíš.“ Je to jen drobný dárek od vás, ale velký výbuch radosti pro toho, kdo jej dostane. Naše šumivé bomby spolehlivě potěší každého milovníka relaxace a bez dalších slov vyjádří, že jej máte rádi. Obdarujte své blízké požitkem z voňavé koupele s hromadou pěny, během níž zapomenou na jakékoliv strasti.
Vložit do vany
Zavřít

Šumivá bomba do koupele – Mojí dcerce

99 
„Jsi celá já, jenom lepší.“ Je to jen drobný dárek od vás, ale velký výbuch radosti pro toho, kdo jej dostane. Naše šumivé bomby spolehlivě potěší každého milovníka relaxace a bez dalších slov vyjádří, že jej máte rádi. Obdarujte své blízké požitkem z voňavé koupele s hromadou pěny, během níž zapomenou na jakékoliv strasti.
Vložit do vany
Zavřít

Šumivá bomba do koupele – Růže

94 
Možná nemáte na růžích ustláno, ale rozhodně se můžete v růžích koupat. O voňavou pečující lázeň se postará naše šumivá bomba Růže. Během rozpouštění bude šumět jako ovocný sad ve větru, postupně vás začne obklopovat pěnou nadýchanou jako šlehačka a bylinné extrakty zapůsobí na vaši pokožku jako blahodárný balzám. Po této lázni se budete cítit odpočinutější než Růženka po stoletém spánku.
Vložit do vany
Zavřít

Šumivá bomba do koupele – Sestřičce

99 
„Za každý okamžik, kdy jsi mě podržela a nenapráskala našim.“ Je to jen drobný dárek od vás, ale velký výbuch radosti pro toho, kdo jej dostane. Naše šumivé bomby spolehlivě potěší každého milovníka relaxace a bez dalších slov vyjádří, že jej máte rádi. Obdarujte své blízké požitkem z voňavé koupele s hromadou pěny, během níž zapomenou na jakékoliv strasti.
Vložit do vany