3+1 ZDARMA. K objednávce 3 výrobků dostanete Bombu ZDARMA.

Zobrazen 1. – 15. z 61 výsledků

Ukázat kategorie
Zavřít

Šumivá a pěnivá bomba do koupele – jarní kuřátko

139 
Jaro je tady, ale zima se ještě nevzdává ... Těšíte se na teplejší dny a rádi si vychutnáte horkou odpočinkovou lázeň? Vhoďte do vaší koupele jarní kuřátko a užívejte si koupel plnou jemné pěny se svěží vůní zelených hroznů a citrusů obohacenou o kvalitní zjemňující oleje. Březen - do vany vlezem, duben - ještě tam budem ...
Vložit do vany
Zavřít

Šumivá pěnivá bomba do koupele – kraslice

119 
Jaro přichází a my pro vás máme originální šumivou a pěnivou bombu do koupele s jemnou vůní oliv a olivovým olejem. Vhoďte do vany tuto jarní bombu ve tvaru kraslice a nechte působit hned několik jedinečných složek, které pro vás vytvoří fantastickou svěží lázeň. Vytvořte si uklidňující lázeň se sametovou pěnou, bouřlivým efektem a jedinečnou svěží vůní.
Vložit do vany
-13%
Zavřít

Šumivá pěnivá bomba do koupele – Dvoubarevná Mars

139 
Raketou na Mars poletíte díky této bombě hned jak ji položíte do vody.. S naší bombou budou děti koupání milovat a v pěnovém království si užijí spoustu legrace.
Vložit do vany
Zavřít

Šumivá pěnivá bomba do koupele – Vajíčko s překvapením

149 
Překvapení pro děti se vyklube přímo ve vaně. Jedinečná šumivá bomba, ze které se po vyšumění vylíhne hračka dinosaura. Děti budou koupání milovat a v pěnovém království si užijí spoustu legrace.
Vložit do vany
Zavřít

Šumivá bomba do koupele – Myslím na Tebe

99 
„Ráno, když se vzbudím, i večer, když jdu spát.“ Je to jen drobný dárek od vás, ale velký výbuch radosti pro toho, kdo jej dostane. Naše šumivé bomby spolehlivě potěší každého milovníka relaxace a bez dalších slov vyjádří, že jej máte rádi. Obdarujte své blízké požitkem z voňavé koupele s hromadou pěny, během níž zapomenou na jakékoliv strasti.
Vložit do vany
Zavřít

Šumivá bomba do koupele – Jsi bomba

99 
„Miluju každý tvůj výbuch.“

Je to jen drobný dárek od vás, ale velký výbuch radosti pro toho, kdo jej dostane. Naše šumivé bomby spolehlivě potěší každého milovníka relaxace a bez dalších slov vyjádří, že jej máte rádi. Obdarujte své blízké požitkem z voňavé koupele s hromadou pěny, během níž zapomenou na jakékoliv strasti.
Vložit do vany
Zavřít

Šumivá bomba do koupele – Dej si bublinky

99 
„Do sklenky i do vany!“ Je to jen drobný dárek od vás, ale velký výbuch radosti pro toho, kdo jej dostane. Naše šumivé bomby spolehlivě potěší každého milovníka relaxace a bez dalších slov vyjádří, že jej máte rádi. Obdarujte své blízké požitkem z voňavé koupele s hromadou pěny, během níž zapomenou na jakékoliv strasti.
Vložit do vany
Zavřít

Šumivá bomba do koupele – Argan

94 
Vzácná bytost si zaslouží něco obzvlášť výjimečného. Pořádnou bombu pro krásu těla i klid mysli. Arganovou bombu! Šumivá bomba Argan s arganovým olejem, známým kosmetickým zázrakem, se o vaši pokožku postará jako o klenot nejcennější.
Vložit do vany
Zavřít

Šumivá bomba do koupele – Babičce

99 
„Bez tvých řízků a buchet si neumím život představit.“ Je to jen drobný dárek od vás, ale velký výbuch radosti pro toho, kdo jej dostane. Naše šumivé bomby spolehlivě potěší každého milovníka relaxace a bez dalších slov vyjádří, že jej máte rádi. Obdarujte své blízké požitkem z voňavé koupele s hromadou pěny, během níž zapomenou na jakékoliv strasti.
Vložit do vany
Zavřít

Šumivá bomba do koupele – Báječná ženská

99 
„Bez tebe by byla na světě nuda.“ Je to jen drobný dárek od vás, ale velký výbuch radosti pro toho, kdo jej dostane. Naše šumivé bomby spolehlivě potěší každého milovníka relaxace a bez dalších slov vyjádří, že jej máte rádi. Obdarujte své blízké požitkem z voňavé koupele s hromadou pěny, během níž zapomenou na jakékoliv strasti.
Vložit do vany
Zavřít

Dárkové balení 2 ks šumivých bomb – Buď divoký

199 
Nejprve se ozve šumění nápadně podobné šustění listí uprostřed džungle. Pak se zjeví neprostupná pěna, jíž projdou jen ti nejodvážnější. Jak si s ní poradí váš Tarzan? Nechte malého divocha, ať se projeví v plné parádě, protože koupání s naší šumivou bombou bude pořádná divočina!
Vložit do vany
Zavřít

Dárkové balení 2 ks šumivých bomb – Buď hravá

199 
Nechť hra nekončí ani tehdy, když přijde čas na večerní koupání! S šumivou bombou se promění i obyčejná koupelna v lunapark plný atrakcí. Postaví vaše treperenda hrad z pěny, nebo pod ní vytvoří podvodní svět? Ať tak či onak, o zábavu nebude nouze.
Vložit do vany
Zavřít

Dárkové balení 2 ks šumivých bomb – Rozjeď to

199 
Ještě není čas spát, teď přichází pravá chvíle to pořádně rozjet! Protněte hladinu nudné vany pořádnou šumivou bombou a rozpoutejte malý dětský večírek, na němž se vaši nejmenší parádně vyřádí jak s bombou samotnou, tak s kupou pěny, jež po ní zůstane.
Vložit do vany
Zavřít

Dárkové balení 2 ks šumivých bomb – Beer Spa

199 
Do pivních lázní už nemusíte jezdit nikam delako. Stačí dojít do koupelny a hodit naše bomby do vany. Až vás pak ve vaně oklopí vůně chmele a piva a bude vás hýčkat jako sládek hýčká svůj mok, budete si připadat úplně jako švihák lázeňský.
Vložit do vany
Zavřít

Dárkové balení 2 ks šumivých bomb – Pivrnec

199 
Vychutnejte si život naplno a skočte do vany plné šumivé pěny. Naložte se spolu s Pivrncem, který vás vezme do ráje piva a chmele. Tak hup do vany.
Vložit do vany