DÁREK ZDARMA při nákupu 2 kusů dětských šumivých a pěnivých bomb do koupele.


Šumivé bomby do koupele pro děti

Šumivé bomby do vany pro děti vytvoří jedinečnou zábavnou koupel plnou bublinek a jemné pěny.

Šumivá pěnivá koule do koupele v různých tvarech, to je přesně to, co ve vaně ocení každý správný kluk nebo holčička. Šumivka ve tvaru zvířátka, dinosaura, autíčka nebo mnohobarevné koule bude ve vaně zábavně divočit a navíc pěna jemně a účinně myje. S koupelovou bombou do koupele  děti užijí spoustu zábavy a nemusíte je večer déle přemlouvat, ať se jdou konečně koupat.

3+1 ZDARMA. K objednávce 3 výrobků dostanete Bombu ZDARMA.

Zobrazen 1. – 15. z 32 výsledků

Ukázat kategorie
Zavřít

Pěnivá šumivá bomba do vany s hračkou – jednorožec

269 
Ještě větší zábava pro děti při koupeli. Vhoďte do vany šumivou bombu, nechte ji bouřit, provonět vaši koupelnu a vytvořte bohatou pěnu. Spoustu zábavy si děti užijí s hračkou do vody. Jednorožec uveze na zádech naší šumivou bombu, kopec pěny nebo jiný zajímavý náklad. Skvělý dárek pro holčičky.
Vložit do vany
Zavřít

Pěnivá šumivá bomba do vany s hračkou – plameňák

269 
Ještě větší zábava pro děti při koupeli. Vhoďte do vany šumivou bombu, nechte ji bouřit, provonět koupelnu příjemnou citrusovou vůní a vytvořte bohatou pěnu. Spoustu zábavy si děti užijí s hračkou do vody. Plameňák uveze na zádech naší šumivou bombu, kopec pěny nebo jiný zajímavý náklad.
Vložit do vany
Zavřít

Pěnivá šumivá bomba do vany s hračkou – velryba s rohem

269 
Ještě větší zábava pro děti při koupeli. Vhoďte do vany šumivou bombu, nechte ji bouřit, provonět vaši koupelnu a vytvořte bohatou pěnu. Spoustu zábavy si děti užijí s hračkou do vody. Originální velryba uveze na zádech naší šumivou bombu, kopec pěny nebo jiný zajímavý náklad. Skvělý dárek pro holčičky.
Vložit do vany
Zavřít

Šumivá a pěnivá bomba do koupele – jarní kuřátko

139 
Jaro je tady, ale zima se ještě nevzdává ... Těšíte se na teplejší dny a rádi si vychutnáte horkou odpočinkovou lázeň? Vhoďte do vaší koupele jarní kuřátko a užívejte si koupel plnou jemné pěny se svěží vůní zelených hroznů a citrusů obohacenou o kvalitní zjemňující oleje. Březen - do vany vlezem, duben - ještě tam budem ...
Vložit do vany
Zavřít

Šumivá pěnivá bomba do koupele – kraslice

119 
Jaro přichází a my pro vás máme originální šumivou a pěnivou bombu do koupele s jemnou vůní oliv a olivovým olejem. Vhoďte do vany tuto jarní bombu ve tvaru kraslice a nechte působit hned několik jedinečných složek, které pro vás vytvoří fantastickou svěží lázeň. Vytvořte si uklidňující lázeň se sametovou pěnou, bouřlivým efektem a jedinečnou svěží vůní.
Vložit do vany
-13%
Zavřít

Šumivá pěnivá bomba do koupele – Dvoubarevná Mars

139 
Raketou na Mars poletíte díky této bombě hned jak ji položíte do vody.. S naší bombou budou děti koupání milovat a v pěnovém království si užijí spoustu legrace.
Vložit do vany
Zavřít

Šumivá a pěnivá bomba do koupele – auto

139 
Šumivá bomba ve tvaru auta vezme děti na šumivé závody. S naší bombou ve tvaru auta budou děti koupání milovat a v pěnovém království si užijí spoustu legrace.
Vložit do vany
Zavřít

Šumivá pěnivá bomba do koupele – Dino

109 
Šumivá bomba ve tvaru dinosaura vezme děti zpět v čase na pradávné dobrodružství s bájnými zvířaty. S naší bombou ve tvaru stegosaura budou děti koupání milovat a v pěnovém království si užijí spoustu legrace.
Vložit do vany
Zavřít

Šumivá pěnivá bomba do koupele – Hroch

109 
Ponořte děti do zvířecí říše a dětská představivost dostane nový rozměr. S naší bombou ve tvaru hrošíka budou děti koupání milovat a v pěnovém království si užijí spoustu legrace.
Vložit do vany
Zavřít

Šumivá pěnivá bomba do koupele – Lev

109 
S naší bombou ve tvaru lvíčka mohou děti rozpoutat africké dobrodružství přímo u vás doma ve vaně. Děti budou koupání milovat a v pěnovém království si užijí spoustu legrace.
Vložit do vany
Bomba do koupele - mráček
Zavřít

Šumivá pěnivá bomba do koupele – Mráček s duhou pro holky

139 
Mráček vytvoří ve vaně oblaka nadýchané pěny a postupně uvolňuje krásnou duhu, díky které se budete cítit jako v sedmém nebi . Děti budou koupání milovat a v pěnovém království si užijí spoustu legrace.
Vložit do vany
Zavřít

Šumivá pěnivá bomba do koupele – Mráček s duhou pro kluky

139 
Mráček vytvoří ve vaně oblaka nadýchané pěny a postupně uvolňuje krásnou duhu, díky které se budete cítit jako v sedmém nebi . Děti budou koupání milovat a v pěnovém království si užijí spoustu legrace.
Vložit do vany
Zavřít

Šumivá pěnivá bomba do koupele – Rex

109 
Šumivá bomba ve tvaru Tyranosaura Rexe vezme děti zpět v čase na pradávné dobrodružství s dinosaury. S naší bombou budou děti koupání milovat.
Vložit do vany

Šumivá pěnivá bomba do koupele – Slon

109 
S naší bombou ve tvaru sloníka mohou děti rozpoutat africké dobrodružství přímo u vás doma ve vaně. Děti budou koupání milovat a v pěnovém království si užijí spoustu legrace.
Vložit do vany
Zavřít

Šumivá pěnivá bomba do koupele – Vajíčko s překvapením

149 
Překvapení pro děti se vyklube přímo ve vaně. Jedinečná šumivá bomba, ze které se po vyšumění vylíhne hračka dinosaura. Děti budou koupání milovat a v pěnovém království si užijí spoustu legrace.
Vložit do vany