Výroba šumivých bomb do koupele

Ptáte se jak vyrobit šumivé bomby do koupele? Netrapte se dlouhými pokusy. Vše jsem vyzkoušeli za vás.

Výroba šumivých koulí do vany je popsána v mnoha návodech, ale naše bomby do koupele obsahují vyzkoušený a vyvážený poměr všech použitých surovin, aby byl efekt bouřících, mycích a pěnivých složek v rovnováze. Toho lze dosáhnout jen dlouhodobým a precizním vývojem a použitím nejkvalitnějších ingrediencí.

Ruční výroba v ČR

Doma je doma, proto bomby do vany tvarujeme poctivě vlastníma rukama tady v Česku. Naše výroba se nachází na úpatí Jizerských hor s krásným výhledem na Ještěd. Všichni z našeho týmu si zakládají na poctivém dodržování všech zásad správné výrobní praxe. Do šumivých bomb navíc přidáváme přírodní extrakty, které vyživují vaši pokožku. Výroba šumivek je popsána v mnoha návodech, ale naše bomby do koupele obsahují vyzkoušený a vyvážený poměr všech použitých surovin, aby byl efekt a mycí složky v rovnováze.

Bohatá pěna

Potrpíte si na pořádné bublinky? Naše šumivé a pěnivé bomby do koupele taky! Na rozdíl o běžných šumivek, naše šumivé bomby obsahují ingredience vytvářející bohatou pěnu, kterou aktivujete buď teplou tekoucí vodou nebo mechanickým pohybem ve vaší relaxační lázni.

Bohatá pěna

Potrpíte si na pořádné bublinky? Naše bomby taky!

Čistí pokožku

Koupelové bomby od nás umyjí i vaše černé svědomí. Nejenom že při lázni ve vaně uvolníte vaši mysl a pročistíte vaše myšlenky, ale díky pěně, kterou naše šumivé bomby vytváří, omyjete i pokožku celého vašeho těla. Ta pak zůstane i krásně provoněná.

Nezanáší vanu

Ani nános, ani fleky, jen čistá vana. Po našich bombách zůstane místo činu bez důkazů. Přestože naše šumivé bomby obsahují pěnivé i olejové složky, tak vaše vana zůstane po koupeli a opláchnutí bez nežádoucího zabarvení a znečištění.

Nezanáší vanu

Ani nános, ani fleky, jen čistá vana. Po našich bombách zůstane místo činu bez důkazů.

Dlouhá doba pěnění

Žádná odbytá rychlovka. Podle našich testů, běžné šumivé bomby do koupele ve vaně působí jen několik málo minut a po efektu zůstane jen obarvená voda. Naše bomby zvládnou pěnit až 15 minut a navíc do koupele přináší i pěnivé a mycí složky.

Vhodné pro vegany

Tlapku psí, kočičí i králičí na to, že zvířátkům neubližujeme. Zákaz testování kosmetiky na zvířatech platí  v EU již několik let a my jej samozřejmě dodržujeme. Na zvířátkách jsme nikdy naše výrobky netestovali a to ani před platností tohoto zákazu.