Šumivé bomby do koupele

Šumivé pěnivé bomby do vany pro vás vyrábíme v České republice, na úpatí Jizerských hor s krásným výhledem na Ještěd.

Není bomba jako bomba. A my jedeme eXtra bomby. Neprodáváme levné šumivé bomby vyrobené v asijských továrnách, které rychle vyšumí, nemají mycí složky a ještě zanesou povrch vany.  Šumivé a pěnivé bomby do koupele pro vás tvarujeme poctivě našima rukama, ať již jde o klasické koule nebo originální bomby v různých tvarech, a dodržujeme všechny zásady pro výrobu kosmetiky.

V naší nabídce si vyberou šumivé a pěnivé koupelové bomby pro relaxaci jak dospělí, tak i děti, pro které máme zajímavé šumivé bomby v různých tvarech. Vybrat tak můžete klasické koule do koupele nebo šumivé pěnivé bomby ve tvaru květiny, zvířátka, autíčka nebo srdíčka.

Dárkové sady se šumivými bombami jsou skvělým dárkem pro vaši blízké a přátele k narozeninám, svátku, k Vánocům nebo jen tak pro radost.

Pěnivé koule do koupele

Potrpíte si na pořádné bublinky? Naše šumivé bomby do koupele taky! Na rozdíl od běžných šumivek, naše šumivé bomby obsahují ingredience vytvářející bohatou pěnu, kterou aktivujete buď proudem teplé tekoucí vody nebo mechanickým pohybem ve vaší relaxační lázni. Do šumivých pěnivých bomb do vany navíc přidáváme přírodní extrakty a oleje, které vyživují a zjemňují vaši pokožku.

Velká část našich bomb není tvořena jen jedním druhem směsi, která rychle vyšumí a je po efektu. U vybraných bomb je část tvořena směsí s akceleračním účinkem, který zvyšuje bouřlivý efekt rozpouštění a navíc zvyšuje tvorbu pěny a větší bubliny na hladině. Tento akcelerátor může být skrytý uvnitř bomby nebo jednou z vnějších vrstev.

 

3+1 ZDARMA. K objednávce 3 výrobků dostanete Bombu ZDARMA.

Zobrazen 1. – 15. z 85 výsledků

Ukázat kategorie
Zavřít

Pěnivá šumivá bomba do vany s hračkou – jednorožec

269 
Ještě větší zábava pro děti při koupeli. Vhoďte do vany šumivou bombu, nechte ji bouřit, provonět vaši koupelnu a vytvořte bohatou pěnu. Spoustu zábavy si děti užijí s hračkou do vody. Jednorožec uveze na zádech naší šumivou bombu, kopec pěny nebo jiný zajímavý náklad. Skvělý dárek pro holčičky.
Vložit do vany
Zavřít

Pěnivá šumivá bomba do vany s hračkou – plameňák

269 
Ještě větší zábava pro děti při koupeli. Vhoďte do vany šumivou bombu, nechte ji bouřit, provonět koupelnu příjemnou citrusovou vůní a vytvořte bohatou pěnu. Spoustu zábavy si děti užijí s hračkou do vody. Plameňák uveze na zádech naší šumivou bombu, kopec pěny nebo jiný zajímavý náklad.
Vložit do vany
Zavřít

Pěnivá šumivá bomba do vany s hračkou – velryba s rohem

269 
Ještě větší zábava pro děti při koupeli. Vhoďte do vany šumivou bombu, nechte ji bouřit, provonět vaši koupelnu a vytvořte bohatou pěnu. Spoustu zábavy si děti užijí s hračkou do vody. Originální velryba uveze na zádech naší šumivou bombu, kopec pěny nebo jiný zajímavý náklad. Skvělý dárek pro holčičky.
Vložit do vany
Zavřít

Šumivá a pěnivá bomba do koupele – jarní kuřátko

139 
Jaro je tady, ale zima se ještě nevzdává ... Těšíte se na teplejší dny a rádi si vychutnáte horkou odpočinkovou lázeň? Vhoďte do vaší koupele jarní kuřátko a užívejte si koupel plnou jemné pěny se svěží vůní zelených hroznů a citrusů obohacenou o kvalitní zjemňující oleje. Březen - do vany vlezem, duben - ještě tam budem ...
Vložit do vany
Zavřít

Šumivá pěnivá bomba do koupele – kraslice

119 
Jaro přichází a my pro vás máme originální šumivou a pěnivou bombu do koupele s jemnou vůní oliv a olivovým olejem. Vhoďte do vany tuto jarní bombu ve tvaru kraslice a nechte působit hned několik jedinečných složek, které pro vás vytvoří fantastickou svěží lázeň. Vytvořte si uklidňující lázeň se sametovou pěnou, bouřlivým efektem a jedinečnou svěží vůní.
Vložit do vany
-13%
Zavřít

LOVE šumivá pěnivá bomba z lásky 90 g – řekni to jedním slovem

129 
Když miluješ, připrav originální koupel a řekni to jedním slovem! Šumivá bomba LOVE obsahuje dvě unikátní pěnivé a šumivé složky, které z vaší koupele udělají nezapomenutelný romantický zážitek. Luxusní dárek z lásky pro všechny zamilované...
Vložit do vany
Zavřít

Šumivá a pěnivá bomba do koupele 130 g – růže

149 
Koupel v okvětních kvítcích růže může být příjemná, ale není to nic proti tomu, když do vany vhodíte naši šumivou a pěnivou bombu ve tvaru růže a budete si užívat ty krásné chvíle klidu v příjemné voňavé lázni.
Vložit do vany
-13%
Zavřít

Šumivá pěnivá bomba do koupele – Dvoubarevná Mars

139 
Raketou na Mars poletíte díky této bombě hned jak ji položíte do vody.. S naší bombou budou děti koupání milovat a v pěnovém království si užijí spoustu legrace.
Vložit do vany
Zavřít

Šumivá bonboniéra 4×30 g – sada šumivých a pěnivých bomb – srdce

299 
Načněte bonboniéru, vhoďte šumivé srdíčko do vany a užívejte si romantickou koupel plnou krásných chvil ve dvou. Skvělý dárek z lásky k Valentýnu.
Vložit do vany
Zavřít

Šumivá a pěnivá bomba do koupele – auto

139 
Šumivá bomba ve tvaru auta vezme děti na šumivé závody. S naší bombou ve tvaru auta budou děti koupání milovat a v pěnovém království si užijí spoustu legrace.
Vložit do vany
Zavřít

Šumivá pěnivá bomba do koupele – Dino

109 
Šumivá bomba ve tvaru dinosaura vezme děti zpět v čase na pradávné dobrodružství s bájnými zvířaty. S naší bombou ve tvaru stegosaura budou děti koupání milovat a v pěnovém království si užijí spoustu legrace.
Vložit do vany
Zavřít

Šumivá pěnivá bomba do koupele – Hroch

109 
Ponořte děti do zvířecí říše a dětská představivost dostane nový rozměr. S naší bombou ve tvaru hrošíka budou děti koupání milovat a v pěnovém království si užijí spoustu legrace.
Vložit do vany
Zavřít

Šumivá pěnivá bomba do koupele – Lev

109 
S naší bombou ve tvaru lvíčka mohou děti rozpoutat africké dobrodružství přímo u vás doma ve vaně. Děti budou koupání milovat a v pěnovém království si užijí spoustu legrace.
Vložit do vany
Bomba do koupele - mráček
Zavřít

Šumivá pěnivá bomba do koupele – Mráček s duhou pro holky

139 
Mráček vytvoří ve vaně oblaka nadýchané pěny a postupně uvolňuje krásnou duhu, díky které se budete cítit jako v sedmém nebi . Děti budou koupání milovat a v pěnovém království si užijí spoustu legrace.
Vložit do vany
Zavřít

Šumivá pěnivá bomba do koupele – Mráček s duhou pro kluky

139 
Mráček vytvoří ve vaně oblaka nadýchané pěny a postupně uvolňuje krásnou duhu, díky které se budete cítit jako v sedmém nebi . Děti budou koupání milovat a v pěnovém království si užijí spoustu legrace.
Vložit do vany