Bylinná čajová koupel se živou solí

Originální šumivý a pěnivý přípravek do koupele plný bylinek a příznivých ingrediencí. Připravte si svou horkou lázeň, vhoďte do ní sáček nabitý bylinkami, živou solí a šumivými a pěnivými ingrediencemi a vychutnávejte si chvilky plné pohody a odpočinku ...

Pěnivá a šumivá bomba do vany Unicorn

Konečně můžete spatřit roh bájného jednorožce :-). Tříbarevná pěnivá a šumivá bomba do vany potěší každou správnou holku. Obsahuje jen ty nejkvalitnější suroviny a pěnivé složky, které z koupele ve vaně vytvoří nevšední zážitek.

Pěnivá šumivá bomba do vany LOVE

Tak toto je opravdu bomba, se kterou u vaší přítelkyně zabodujete. Pěnivá šumivá bomba do vany s nápisem LOVE je skvělý dárek k Valentýnu nebo jen pro radost pro všechny zamilované. Připravte si voňavou bouřlivou koupel ve dvou a relaxujte společně ...

Lahváč do vany – pěnivá a šumivá bomba pro pivaře

Originální pěnivá a šumivá bomba do vany s extrakty z pivních kvasnic a chmele. I každý milovník piva si zaslouží chvíle klidu a odpočinku při horké pěnivé koupeli.... Skvělý dárek pro pivaře k narozeninám nebo svátku.

Pěnivá a šumivá bomba do vany s vůní levandule

Originální dárek pro ženu k narozeninám nebo svátku. Pěnivá šumivá bomba do vany s vůní levandule plná těch nejlepších surovin a pěnivých složek. Skvělý dárek pro vytvoření uklidňující lázně a chvíle plné pohody.

Pěnivá šumivá bomba do vany s hračkou – hrnečku dost

Super dárek pro děti k narozeninám nebo svátku . Šumivou bombu ``hrnečku dost`` dejte do vany, nechte bouřit a vytvořit bohatou pěnu. Uvnitř najdete schovanou malou hračku do vany, která jistě potěší. Hrnečku dost vydrží i několik koupání.

Tato úžasná levandulová bomba provoní Vaši koupelnu.

Nechte se unášet krásnou levandulovou vůní.

Velikonoce ve Vaší koupelně.

Takové kuřátko jste v koupelně ještě opravdu neměli.

Velikonoce ve Vaší koupelně.

Tato originální velikonoční kraslice Vám opravdu rozjasní koupelnu.

VYZKOUŠEJTE JI

Bombový marshmallow.

Tato exploze barev rozzáří nejednu vanu.

VYZKOUŠEJTE JI

Bílý mráček s překvapením.

Na první pohled nevýrazný jen do chvíle, kdy se dotkne vody.

Tato květina dostane každého.

Krásná a ve vaně se plně rozvíjející krásná šumivá růže.

Šumivá bomba Jahoda - jedembomby.cz

Naše jahodová bomba provoní celou vaši koupelnu. Díky bohaté pěně se budete cítit jako v jahodovém ráji a na konci se budete cítit stejně svěží na k nakousnutí.

VYZKOUŠEJTE JI

Intro jedembomby.cz

Máme pro vás pestrý výběr šumivých koupelových bomb všech vůní a barev, s nimiž si užijete příjemný relax i spoustu zábavy.

Děti taky jedou bomby

Schválně kolik dětské radosti dokážou vykouzlit naše šumivé bomby? My víme, že opravdu hodně, ale raději se přesvědčte sami. Více najdete v sekci Pro děti.

NAŠE BOMBY

Jak šumí naše bomby - srovnání

Naše bomby mají ve srovnání s konkurencí navrch. Pění déle, vytváří bohatou pěnu a nezanáší vanu. Důkaz místo slibů najdete ve videu.

Setřes stres a nalož se do vany s bohatou pěnou

Bomba se Střes stres Vám pomůže zapomenout na každodenní shon a odplaví všechen stres. Zůstane jen pohoda, klid a bohatá a dlouhotrvající pěna.

VYZKOUŠEJTE JI

Šumivé pěnivé bomby do koupele od jedembomby.cz

Naše šumivé bomby vytváří bohatou pěnu a perfektně se hodí jako dárek, protože to řeknou za Vás

VYZKOUŠEJTE JI