3+1 ZDARMA. K objednávce 3 výrobků dostanete Bombu ZDARMA.

Zobrazuji všech 5 výsledků

Ukázat kategorie
Zavřít

Dárkové balení 2 ks šumivých bomb – Buď divoký

199 
Nejprve se ozve šumění nápadně podobné šustění listí uprostřed džungle. Pak se zjeví neprostupná pěna, jíž projdou jen ti nejodvážnější. Jak si s ní poradí váš Tarzan? Nechte malého divocha, ať se projeví v plné parádě, protože koupání s naší šumivou bombou bude pořádná divočina!
Vložit do vany
Zavřít

Dárkové balení 2 ks šumivých bomb – Buď hravá

199 
Nechť hra nekončí ani tehdy, když přijde čas na večerní koupání! S šumivou bombou se promění i obyčejná koupelna v lunapark plný atrakcí. Postaví vaše treperenda hrad z pěny, nebo pod ní vytvoří podvodní svět? Ať tak či onak, o zábavu nebude nouze.
Vložit do vany
Zavřít

Dárkové balení 2 ks šumivých bomb – Rozjeď to

199 
Ještě není čas spát, teď přichází pravá chvíle to pořádně rozjet! Protněte hladinu nudné vany pořádnou šumivou bombou a rozpoutejte malý dětský večírek, na němž se vaši nejmenší parádně vyřádí jak s bombou samotnou, tak s kupou pěny, jež po ní zůstane.
Vložit do vany
Zavřít

Dárkové balení 2 ks šumivých bomb – Beer Spa

199 
Do pivních lázní už nemusíte jezdit nikam delako. Stačí dojít do koupelny a hodit naše bomby do vany. Až vás pak ve vaně oklopí vůně chmele a piva a bude vás hýčkat jako sládek hýčká svůj mok, budete si připadat úplně jako švihák lázeňský.
Vložit do vany
Zavřít

Dárkové balení 2 ks šumivých bomb – Pivrnec

199 
Vychutnejte si život naplno a skočte do vany plné šumivé pěny. Naložte se spolu s Pivrncem, který vás vezme do ráje piva a chmele. Tak hup do vany.
Vložit do vany